Barn & Ungdom
Alle kan spille fotball i Pors

Spill fotball med oss

Har du lyst til å spille fotball? Da er Pors Grenlands Barn & Ungdom kanskje stedet for deg. Finn ut mer om hva vi kan tilby deg og ditt barn/din ungdom.

Vi har lag for både gutter og jenter i bestemte aldersklasser. Se oversikt lengre ned på siden.

Våre lag, treningstider og kampene

For å se kampoppsettet for hvert lag trykk på laget uthevet KAMPOPPSETT

Pors Rekrutt 
KAMPOPPSETT: REKRUTT
TRENINGSTIDER:

Mandag kl 16.00-17.30 stadion
Tirsdag kl 16.00-17.30 stadion
Torsdag kl 16.00-17.30 stadion 
Fredag kl 16.00-17.30 stadion 
Søndag kl 10.00-12.00 futsal i Vessiahallen

Gutter 2001/02  
KAMPOPPSETT: PORS 1
TRENINGSTIDER:
Mandag kl 19.30-21.00 stadion 
Onsdag kl 19.30-21.00 stadion 
Torsdag kl 19.30-21.00 stadion 
Søndag kl 12.00-13.30 stadion

Gutter 2003 
KAMPOPPSETT: PORS 1     PORS 2
TRENINGSTIDER:
Mandag kl 18.00-19.30 stadion 
Tirsdag kl 18.00-19.30 stadion
Onsdag kl 16.30-18.00 basistrening  
Torsdag kl 18.00-19.30 stadion
Søndag kl 18.30-20.00 stadion

Gutter 2004
KAMPOPPSETT: PORS
TRENINGSTIDER:
Tirsdag kl 18.30-20.00 stadion 
Torsdag kl 18.30-20.00 kunstgress2
Søndag kl 16.30-18.00 kunstgress2

Gutter 2005
KAMPOPPSETT: PORS
TRENINGSTIDER:
Mandag kl 18.30-20.00 stadion
Tirsdag kl 18.30-20.00 kunstgress2
Onsdag kl 18.30-20.00 kunstgress2
Torsdag Felles med G2004


Gutter 2006 
KAMPOPPSETT:     
TRENINGSTIDER:  
Mandag kl 18.30-20.00 kunstgress2 
Onsdag kl 18.30-20.00 kunstgress2 

Gutter 2007 
KAMPOPPSETT:      
TRENINGSTIDER: 
Mandag kl 18.30-20.00 kunstgress2
Onsdag kl 18.30-20.00 kunstgress2 

Gutter 2008 
KAMPOPPSETT:     
TRENINGSTIDER:
Mandag kl 17.00-18.30 kunstgress2
Torsdag kl 17.00-18.30 kunstgress2

Gutter 2009 
KAMPOPPSETT: 
TRENINGSTIDER:
Mandag kl 17.00-18.30 kunstgress2
Onsdag kl 18.30-20.00 kunstgress2 

Jenter 2009/2010 
KAMPOPPSETT: 
TRENINGSTIDER:    
Mandag kl 18.30-20.00 kunstgress2

Gutter 2010
KAMPOPPSETT:     
TRENINGSTIDER:
Mandag kl 17.00-18.30 kunstgress2
Onsdag kl 17.00-18.30 kunstgress2 

Gutter & Jenter 2011/2012 
KAMPOPPSETT: 
TRENINGSTIDER: 
Tirsdag kl 17.30-18.30 kunstgress2


Leder

Per Kjetil Sørensen                           Tlf: 48 15 48 65         Mail: bu@porsgrenland.no

Trenerkoordinator  

Lars Skau                                          Tlf: 91 79 44 11            Mail: lars.skau@sb1telemark.no  

Trenere og lagledere for alle lagene

Pors rekrutt:
Trener: Christian Thon                      Tlf: 90 05 52 69      Mail: C-Thon@online.no
Ass.trener: Dida Aleksander Steiro  Tlf:                            Mail: Dida_lfc@hotmail.com
Bjørn Tore Hjartsjø                            Tlf: 99 25 95 33       Mail: bthj@skagerak.no

G 2001/02:
Trener: Anders Grohs                     Tlf: 40 54 86 16      Mail: andersgrohs@gmail.com
Lagleder: Lasse Sjøstedt                Tlf: 91 81 84 36         Mail: lasse.sjoestedt@bos.no

G 2003:
Trener: Kyrre Jansen                      Tlf: 90 88 47 08        Mail: Kyrre@porsgrenland.no
Lagleder: Simon Røsch Lindkvist  Tlf: 99 22 67 61         Mail: simon.lindkvist74@gmail.com 

G2004:
Trener: Robert Mathisen                Tlf: 90 58 74 84        Mail: mathisen83@gmail.com
Ass.trener: Kasper Natedal           Tlf: 99 34 62 80
Lagleder: Remi Lunde Kristiansen Tlf: 91 54 20 23         Mail: jg_j82@hotmail.com

G2005:
Trener: Bent Holdorff                     Tlf: 95 46 87 75     Mail: Bent.holdorff@porsgrunn.kommune.no
Trener: Ole Alexander Utne          Tlf: 47 45 62 34      Mail: Ole.Alexander.Utne@byggma.no
Lagleder: Christopher Jansen       Tlf: 95 09 74 17

G2006:
Trener: Kenneth Westby                Tlf: 92 85 60 03       Mail: Kenneth.westby@gmail.com
Trener: Tor Erik Fjeldstad               Tlf: 95 25 70 60       Mail: tfjel@broadpark.no
Lagleder: Jeanette Holtan             Tlf: 45 28 50 44       Mail: Jeanette.holtan@pasientreiser.no 

G2007:
Trener: Joe-Helge Ruud                Tlf: 91 86 15 09         Mail: Joe.helge.ruud@gmail.com
Trener: Atle Gaustad                     Tlf: 95 84 96 44 

G2008:
Trener: Marius Fornes                    Tlf: 95 18 88 08       Mail: marius.fornes@hotmail.com
Trener: Vegard Ødegård               Tlf: 92 43 42 85       Mail: Vegard.odegard@live.no
Lagleder: Hilde Synnøve Løvold Fjeldstad Tlf: 93 26 73 62     Mail: Hilde.81@hotmail.com 

G2009:
Trener: Yngve Hauen                      Tlf: 909 99 072      Mail: Nunneh_11@hotmail.com
Trener: Trond Viggo Dahlen                                           Mail: Jmtvd@online.no
Lagleder: Kine Østmo Halvorsen   Tlf: 40 88 94 61       Mail: kinehalvor@gmail.com

J2009:
Trener: Tommy Karlsson                  Tlf: 45 48 28 29      Mail: tommykarlsson@live.no
Trener: Christian Valand                  Tlf: 91 82 21 90        Mail: christian.valand@nokas.com
Lagleder: Wenche Karlsson            Tlf: 92 88 85 25      Mail: wenche_x87@hotmail.com  

G/J2010:
Trener: André Brog                         Tlf: 95 12 08 90      Mail: ab@lrh.no
Trener: Kenth Eirik Dybdal              Tlf: 92 48 40 15      Mail: kenth132@gmail.com 

G/J2011/12:
Trener: Gøran Moholt                      Tlf: 47 39 23 36    Mail: goran.moholt@porsgrunn.kommune.no  
Trener: Morten Kvelland                  Tlf: 99 63 66 51    Mail: Morten.Kvelland@privatmegleren.no
Trener: Tommy Karlsson                  Tlf: 45 48 28 29   Mail: tommykarlsson@live.no
Lagleder: Kristina Gudmundsen     Tlf: 40 45 60 85   Mail: kristina.gudm@gmail.com

Flere aktiviteter for deg

Sjekk ut alle våre tilbud