Barn & Ungdom
Alle kan spille fotball i Pors

Spill fotball med oss

Har du lyst til å spille fotball? Da er Pors Fotball stedet for deg. Finn ut mer om hva vi kan tilby deg og ditt barn/din ungdom.

Vi har lag for både gutter og jenter i bestemte aldersklasser. Se oversikt lengre ned på siden.


Leder i Barn & Ungdom

Per Kjetil Sørensen                           Tlf: 48 15 48 65         Mail:  formann@gmail.com  

Trenerkoordinator  

Lars Skau                                          Tlf: 91 79 44 11            Mail:  lars.skau@sb1telemark.no   

Trenere og lagledere for alle lagene

Pors G19/rekrutt:
Trener: Kyrre Jansen                         Tlf: 90 88 47 08       Mail: Kyrre@porsgrenland.no
Trener: Morten Immerstein               Tlf:  41 24 85 87        Mail: Morten.immerstein@gmail.com

G 2002/03:
Trener: Anders Grohs                     Tlf: 40 54 86 16      Mail:  andersgrohs@gmail.com  
Trener: Fredrik Grohs
Trener: Pavel Breivik

G2004:
Trener: Robert Mathisen                Tlf: 95 01 85 45        Mail:  mathisen83@gmail.com  
Ass.trener: Kasper Natedal           Tlf: 99 34 62 80
Lagleder: Remi Lunde Kristiansen Tlf: 91 54 20 23         Mail: jg_j82@hotmail.com

G2005:

Trener:
Trener:
Trener:

Lagleder: Bent Holdorff                     Tlf: 95 46 87 75    Mail: Bent.holdorff@porsgrunn.kommune.no
Lagleder: Ole Alexander Utne          Tlf: 47 45 62 34      Mail: Ole.Alexander.Utne@byggma.no
Lagleder: Christopher Jansen       Tlf: 95 09 74 17

G2006:
Trener: Kenneth Westby                Tlf: 92 85 60 03       Mail: Kenneth.westby@gmail.com
Trener: Tor Erik Fjeldstad               Tlf: 95 25 70 60       Mail:  tfjel@broadpark.no  
Lagleder: Jeanette Holtan             Tlf: 45 28 50 44       Mail: Jeanette.holtan@pasientreiser.no 

G2007:
Trener: Joe-Helge Ruud                Tlf: 91 86 15 09         Mail: Joe.helge.ruud@gmail.com
Trener: Atle Gaustad                     Tlf: 95 84 96 44 

G2008:
Trener: Marius Fornes                    Tlf: 95 18 88 08       Mail: marius.fornes@hotmail.com
Trener: Vegard Ødegård               Tlf: 92 43 42 85       Mail: Vegard.odegard@live.no
Lagleder: Hilde Synnøve Løvold Fjeldstad Tlf: 93 26 73 62     Mail: Hilde.81@hotmail.com 

G2009:
Trener: Ronny Hansen                      Tlf: 95 80 70 09    Mail:
Trener: Trond Viggo Dahlen                                           Mail: Jmtvd@online.no
Lagleder: Kine Østmo Halvorsen   Tlf: 40 88 94 61       Mail:  kinehalvor@gmail.com  

J2009:
Trener: Tommy Karlsson                  Tlf: 45 48 28 29      Mail: tommykarlsson@live.no
Trener: Christian Valand                  Tlf: 91 82 21 90        Mail:  christian.valand@nokas.com  
Lagleder: Wenche Karlsson            Tlf: 92 88 85 25      Mail:  wenche_x87@hotmail.com   

G/J2010:
Trener: André Brog                         Tlf: 95 12 08 90      Mail: ab@lrh.no
Trener: Kenth Eirik Dybdal              Tlf: 92 48 40 15      Mail: kenth132@gmail.com 

G/J2011/12:
Trener: Gøran Moholt                      Tlf: 47 39 23 36    Mail: goran.moholt@porsgrunn.kommune.no  
Trener: Morten Kvelland                  Tlf: 99 63 66 51    Mail: Morten.Kvelland@privatmegleren.no
Trener: Tommy Karlsson                  Tlf: 45 48 28 29   Mail:  tommykarlsson@live.no 
Lagleder: Kristina Gudmundsen     Tlf: 40 45 60 85   Mail: kristina.gudm@gmail.com

Våre treningstider 

Flere aktiviteter for deg

Sjekk ut alle våre tilbud